Genel Bakış

Medya Sektörü
Medya sektörü, içerik ve akışla tamamen ilgili olan çok sayıda ihtiyaca sahiptir. Medya sektörü, TV ve müzik yayıncılarını, yapımcıları, gazete portallarını ve haber portallarını içerir. Bu kuruluşların veya şirketlerin iş modelleri için, tüm müşterilerine hem kesintisiz hem de kolay ve hızlı bir şekilde akış sağlamak, ulaşmak en önemli eylemlerdir. Bu kuruluşların beklentileri medya içeriklerini tüm alanlarda ve platformlarda kolayca, hızlı, düşük maliyetli ve genellikle içeriklerinin medya haklarının yönetimini talep ediyor. Böyle bir gereksiniminiz varsa, doğru yerdesiniz.

 

DETAYLI BİLGİ
Kurumsal Sektörler
Şirketleri, işletmeleri, devlet kurumlarını, belediyeleri içeren şirket sektörü, günümüzde tanıtımları için daha fazla medya içeriği kullanmaktadır. Şirketler ve şirketler ticari faaliyetlerini ve yatırım alanlarını kamuoyuna tanıtmak ve yol haritalarını çalışanlarıyla paylaşmak istiyor. Devlet kurumları ve belediyeler tamamlanan projeleri göstermek, devam eden projelerin durumunu açıklamak ve yeni projeleri halka ve vatandaşlara tanıtmak istiyor. Bu sebeple, gereksinimlerini yerine getirmek için uçtan uca bir medya çözümü arıyorlar. Böyle bir gereksiniminiz varsa, doğru yerdesiniz.

 

DETAYLI BİLGİ
İş Ortağı Kullanan Sektörler
Otomotiv, yakıt, fast food, tıp gibi sektörler, Bayileri, Tedarikçileri, Bayileri ve Temsilcileri içeren farklı türden ortaklar kullanıyor. Yeni ürünlerini tanıtmak, pazar stratejisine gitmek, ürün elde tutma stratejisi yapmak ve ortaklarına kalite gereksinimleri sağlamak için bir kanal talep ediyorlar. Bu nedenle, canlı ve talep üzerine medya akışı hizmetlerini bu amaçlar ve diğer birçok ortaklık gereksinimi için kullanırlar. Böyle bir gereksiniminiz varsa, doğru yerdesiniz.

 

DETAYLI BİLGİ
Kritik Güvenlik Gerektiren Sektörler
Bankaları, devlet kurumlarını, şirketleri ve hastaneleri içeren Güvenlik Kritik olan Sektörlerin güvenliklerini sağlamak için video kaydı depolaması ve izlemesi gerekir. Eş zamanlı izleme, güvenlik alarmı oluşturmak için hayati öneme sahiptir. Diğer bir kritik gereksinim ise video kaydının depolanmasıdır. Birkaç yüz güvenlik kamerası video kaydı en az bir yıl saklanmalıdır. Bu durumda, petabayt depolamasına ihtiyacınız olacak, video kalitenize bağlıdır. Böyle bir gereksiniminiz varsa, doğru yerdesiniz.

 

DETAYLI BİLGİ
Tüketici Sektörü
Ürün tanıtımı, genel kullanıcılar ve / veya işletmeler için yeni bir ürünün piyasaya sürüldüğü, bir iş sürecidir. Günümüzde medya tarafından ürün tanıtımı ve reklamı çok popüler bir satış geliştirme aracıdır. Ev Aletleri Üreticileri, Hızlı Hareketli Tüketim Malları Şirketleri, Otomotiv Şirketleri, Kendin Yap Mağazalar çoğunlukla medya akış hizmetleri kullanıyor. Böyle bir gereksiniminiz varsa, doğru yerdesiniz.

 

DETAYLI BİLGİ
Eğitim Sektörü
Özel okullar, üniversiteler, eğitim şirketleri, çevrimiçi kurslar sanal sınıflarından canlı yayın yapmak istiyor. Ayrıca video içeriklerini güvenle yayınlamak istiyorlar. İçeriği hem orijinal hem de değerlidir ve de korunmalıdır. Bu durumda canlı yayın ve çoklu DRM tabanlı güvenlik onlar için kritik öneme sahiptir. Böyle bir gereksiniminiz varsa, doğru yerdesiniz.

 

DETAYLI BİLGİ